dzisiaj: 8, wczoraj: 7
ogółem: 85 781
statystyki szczegółowe
KLASYFIKACJA GENERALNA ERGO CUP 2013-2014 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | |||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | PUNKTY |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 150 |
2 | Maria Najzer | SP 1 Żnin | 70 |
3 | Dominika Malak | SP 1 Żnin | 42 |
4 | Julia Staniszewska | SP 1 Żnin | 32 |
5 | Zuzanna Walczak | SP 1 Żnin | 18 |
CHŁOPCY | |||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | PUNKTY |
1 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 170 |
2 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 110 |
3 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 100 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 81 |
5 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 52 |
6 | Przemek Wojciechowski | SP 1 Żnin | 24 |
7 | Łukasz Zygmunt | SP 2 Żnin | 12 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | |||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | PUNKTY |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 200 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 150 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 108 |
4 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 91 |
5 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 42 |
6 | Magdalena Lisiecka | PG 3 Żnin | 26 |
7 | Marta Wawrzyniak | PG 3 Żnin | 12 |
8 | Klaudia Bąkowska | PG 3 Żnin | 7 |
9 | Karolina Imbierowicz | PG 3 Żnin | 5 |
CHŁOPCY | |||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | PUNKTY |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 160 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 125 |
3 | Krystian Walczewski | PG 3 Żnin | 12 |
4 | Michał Urbanowski | PG 3 Żnin | 9 |
I ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
15.11.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:54,7 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 00:43,4 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:48,8 |
3 | Przemek Wojciechowski | SP 1 Żnin | 00:53,2 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:13,6 |
1 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:13,6 |
2 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:16,0 |
3 | Marta Wawrzyniak | PG 3 Żnin | 01:30,0 |
4 | Magdalena Lisiecka | PG 3 Żnin | 01:31,4 |
5 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:34,4 |
6 | Karolina Imbierowicz | PG 3 Żnin | 01:35,4 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:53,7 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 01:00,2 |
3 | Krystian Walczewski | PG 3 Żnin | 01:01,7 |
4 | Michał Urbanowski | PG 3 Żnin | 01:06,6 |
II ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
22.11.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:51,6 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 00:44,8 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:48,9 |
3 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:49,7 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:07,8 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:06,7 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:13,0 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:15,9 |
4 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:25,7 |
5 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:27,4 |
6 | Magdalena Lisiecka | PG 3 Żnin | 01:29,8 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:59,0 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,1 |
III ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
29.11.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:50,9 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:51,0 |
3 | Przemek Wojciechowski | SP 1 Żnin | 00:53,0 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:13,4 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:08,9 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:16,4 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:18,7 |
4 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:21,7 |
5 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:29,6 |
6 | Magdalena Lisiecka | PG 3 Żnin | 01:38,5 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:54,9 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,4 |
IV ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
6.12.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Julia Staniszewska | SP 1 Żnin | 00:54,1 |
2 | Dominika Malak | SP 1 Żnin | 01:08,1 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:47,7 |
2 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:19,1 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:05,3 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:16,4 |
3 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:21,1 |
4 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:22,0 |
5 | Magdalena Lisiecka | PG 3 Żnin | 01:37,4 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:54,8 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,0 |
V ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
13.12.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:52,7 |
2 | Maria Najzer | SP 1 Żnin | 00:57,1 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:48,0 |
2 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:51,5 |
3 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 01:01,1 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:09,4 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:12,3 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:16,0 |
3 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:20,7 |
4 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:20,9 |
5 | Klaudia Bąkowska | PG 3 Żnin | 01:22,2 |
6 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:32,5 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:56,6 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,2 |
VI ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
17.12.2013 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:52,7 |
2 | Maria Najzer | SP 1 Żnin | 00:54,0 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 00:46,3 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:47,9 |
3 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:51,1 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:05,0 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:06,7 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:17,8 |
3 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:22,2 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,1 |
VII ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
7.01.2014 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maria Najzer | SP 1 Żnin | 00:50,6 |
2 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:54,2 |
3 | Dominika Malak | SP 1 Żnin | 00:58,7 |
4 | Zuzanna Walczak | SP 1 Żnin | 01:04,3 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 00:46,0 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:49,7 |
3 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:50,5 |
4 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 01:00,2 |
5 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:06,9 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:09,9 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:16,5 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:19,3 |
4 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:25,4 |
5 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:32,8 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:56,2 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:58,8 |
VIII ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
17.01.2014 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:53,9 |
2 | Dominika Malak | SP 1 Żnin | 00:58,2 |
3 | Julia Staniszewska | SP 1 Żnin | 00:58,5 |
4 | Zuzanna Walczak | SP 1 Żnin | 01:05,6 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:47,1 |
2 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:51,9 |
3 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 00:57,7 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:11,1 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:11,6 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:15,5 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:19,4 |
4 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:22,5 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:55,4 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:59,0 |
IX ELIMINACJA ERGO CUP 2013-2014 | |||
24.01.2014 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:54,2 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:51,2 |
2 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:53,5 |
3 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 00:54,7 |
4 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:15,4 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:06,8 |
2 | Julita Jakubowska | PG 3 Żnin | 01:18,2 |
3 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:20,6 |
4 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:24,3 |
5 | Weronika Zakaszewska | PG 3 Żnin | 01:25,4 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:55,2 |
FINAŁ ERGO CUP 2013-2014 | |||
21.02.2014 | |||
SZKOŁA PODSTAWOWA | |||
DZIEWCZĘTA | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maria Najzer | SP 1 Żnin | 00:50,1 |
2 | Dominika Zielińska | SP 1 Żnin | 00:52,1 |
CHŁOPCY | 200 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Damian Walczewski | SP 1 Żnin | 00:43,0 |
2 | Krzysztof Ciesielski | SP 1 Żnin | 00:47,7 |
3 | Łukasz Zygmunt | SP 2 Żnin | 00:52,5 |
4 | Daniel Kaźmierczak | SP 1 Żnin | 00:52,6 |
5 | Jakub Kaczmarski | SP 2 Żnin | 00:52,7 |
6 | Radosław Urbanowski | SP 1 Żnin | 01:07,8 |
GIMNAZJUM | |||
DZIEWCZĘTA | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Justyna Chałupniczak | PG 3 Żnin | 01:10,8 |
2 | Natalia Dziabacińska | PG 3 Żnin | 01:18,7 |
3 | Martyna Jurczak | PG 3 Żnin | 01:22,1 |
CHŁOPCY | 300 m | ||
MIEJSCE | NAZWISKO | SZKOŁA | WYNIK |
1 | Maciej Dolata | PG 3 Żnin | 00:55,4 |
2 | Wiktor Springer | PG 3 Żnin | 00:56,5 |