dzisiaj: 7, wczoraj: 13
ogółem: 85 793
statystyki szczegółowe
KLASYFIKACJA GENERALNA ERGO CUP 2014-2015 |
|||
|
|
|
|
SZKOŁA PODSTAWOWA |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
PUNKTY |
1 |
Julia Bolewska |
SP 1 Żnin |
141 |
2 |
Zuzanna Ciabach |
SP 1 Żnin |
131 |
3 |
Wiktoria Frątczak |
SP 1 Żnin |
114 |
4 |
Marta Borowska |
SP 1 Żnin |
77 |
5 |
Weronika Trynka |
SP 1 Żnin |
66 |
6 |
Oliwia Dudek |
SP 1 Żnin |
65 |
7 |
Oliwia Walczak |
SP 1 Żnin |
55 |
8 |
Dominika Piątek |
SP 1 Żnin |
21 |
9 |
Edyta Musielska |
SP 1 Żnin |
9 |
10 |
Jagoda Nowak |
SP 1 Żnin |
7 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
PUNKTY |
1 |
Wiktor Ciesielski |
SP 1 Żnin |
200 |
2 |
Radek Urbanowski |
SP 1 Żnin |
113 |
3 |
Antoni Naliwajski |
SP 1 Żnin |
90 |
4 |
Mateusz Braciszewski |
SP 1 Żnin |
67 |
5 |
Szymon Matelski |
SP 1 Żnin |
65 |
6 |
Igor Kwieciński |
SP 1 Żnin |
55 |
7 |
Joachim Górny |
SP 1 Żnin |
30 |
8 |
Staszek Urbanowski |
|
16 |
9 |
Michał Strzelewicz |
SP 1 Żnin |
7 |
10 |
Maks Marynowski |
SP 1 Żnin |
5 |
|
|
|
|
GIMNAZJUM |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
PUNKTY |
1 |
Natalia Dziabacińska |
PG 3 Żnin |
172 |
2 |
Kamila Konarska |
PG 3 Żnin |
122 |
3 |
Weronika Zakaszewska |
PG 3 Żnin |
89 |
4 |
Martyna Jurczak |
PG 3 Żnin |
80 |
5 |
Dominika Zielińska |
PG 3 Żnin |
30 |
6 |
Wiktoria Krukowska |
PG 3 Żnin |
27 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
PUNKTY |
1 |
Krzysztof Ciesielski |
PG 3 Żnin |
180 |
2 |
Jakub Kaczmarski |
PG 3 Żnin |
81 |
3 |
Krystian Walczewski |
PG 3 Żnin |
80 |
FINAŁ ERGO CUP 2014-2015 |
|
|
|
6.02.2015 |
|
|
|
|
|
|
|
SZKOŁA PODSTAWOWA |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
200 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Oliwia Dudek |
SP 1 Żnin |
00:56,3 |
2 |
Julia Bolewska |
SP 1 Żnin |
00:56,4 |
3 |
Wiktoria Frątczak |
SP 1 Żnin |
00:58,9 |
4 |
Zuzanna Ciabach |
SP 1 Żnin |
00:59,3 |
5 |
Marta Borowska |
SP 1 Żnin |
01:01,6 |
6 |
Oliwia Walczak |
SP 1 Żnin |
01:40,4 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
200 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Wiktor Ciesielski |
SP 1 Żnin |
00:54,8 |
2 |
Antoni Naliwajski |
SP 1 Żnin |
00:57,6 |
3 |
Radek Urbanowski |
SP 1 Żnin |
01:00,2 |
4 |
Joachim Górny |
SP 1 Żnin |
01:01,0 |
5 |
Szymon Matelski |
SP 1 Żnin |
01:33,9 |
|
|
|
|
GIMNAZJUM |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
300 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Natalia Dziabacińska |
PG 3 Żnin |
01:12,6 |
4 |
Weronika Zakaszewska |
PG 3 Żnin |
01:24,1 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
300 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Krzysztof Ciesielski |
PG 3 Żnin |
01:11,5 |
2 |
Jakub Kaczmarski |
PG 3 Żnin |
01:11,8 |
IX ELIMINACJA ERGO CUP 2014-2015 |
|
|
|
23.01.2015 |
|
|
|
|
|
|
|
SZKOŁA PODSTAWOWA |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
200 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Wiktoria Frątczak |
SP 1 Żnin |
00:55,4 |
2 |
Julia Bolewska |
SP 1 Żnin |
00:57,0 |
3 |
Zuzanna Ciabach |
SP 1 Żnin |
00:57,7 |
4 |
Marta Borowska |
SP 1 Żnin |
01:01,4 |
5 |
Oliwia Walczak |
SP 1 Żnin |
01:45,2 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
200 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Wiktor Ciesielski |
SP 1 Żnin |
00:56,9 |
2 |
Antoni Naliwajski |
SP 1 Żnin |
00:59,6 |
3 |
Joachim Górny |
SP 1 Żnin |
01:00,3 |
4 |
Radek Urbanowski |
SP 1 Żnin |
01:01,0 |
5 |
Michał Strzelewicz |
SP 1 Żnin |
01:01,2 |
6 |
Maks Marynowski |
SP 1 Żnin |
01:04,0 |
7 |
Mateusz Braciszewski |
SP 1 Żnin |
01:06,3 |
8 |
Szymon Matelski |
SP 1 Żnin |
01:40,3 |
|
|
|
|
GIMNAZJUM |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
300 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Natalia Dziabacińska |
PG 3 Żnin |
01:12,3 |
2 |
Kamila Konarska |
PG 3 Żnin |
01:13,6 |
3 |
Martyna Jurczak |
PG 3 Żnin |
01:14,7 |
4 |
Weronika Zakaszewska |
PG 3 Żnin |
01:22,1 |
|
|
|
|
CHŁOPCY |
300 m |
|
|
MIEJSCE |
NAZWISKO |
SZKOŁA |
WYNIK |
1 |
Krzysztof Ciesielski |
PG 3 Żnin |
01:11,2 |
2 |
Jakub Kaczmarski |
PG 3 Żnin |
01:11,4 |